Genel

Samsun Çay Kazanı

Bayilerimizden biri olan Samsun Çay Kazanı, hikayenin başladığı yer diyebiliriz.2004 2005 yılları arası Samsun Çay Kazanı Satışlarını başlattığımız yer Samsun diyebiliriz, bu işe yıllarımızı verdiğimizi müşterilerimiz iyi bilir.Türkiye ‘nin her noktasında Çay Kazanı ‘mız bulunmaktadır ve Müşterilerimizden aldığımız olumlu yorumlar bizleri bugünlere getirmiştir.

Samsun Çay Kazanı, bünyesinde birden fazla Çay Kazanı Markası ‘nı taşımakta onlara öncülük yapmakta hatta Üretimini de yapmaktadır.Özel işlemeli Bakır Çay Kazanı, Bakır Davlunbaz gibi ürünleri bizzat Samsun daki Ustalarımıza yaptırıyoruz.

Samsun Çay Kazanı kurulduğu günden bugüne her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.Biliyoruz ki müşterilerimiz mutlu oldukça biz güçleneceğiz sizlere daha da iyi hizmet vereceğiz.İşini severek yapan Saha arkadaşlarımız, özellikle Samsun Satış Bölgeleri’nde ellerinden gelenin en iyisini yaparak sizlere En iyi Servis hizmetini vermektedir.

Samsun Çay Kazanı

Denildiği zaman akla ilk gelen isim biz oluyorsak işimizi severek yaptığımızdandır.Full otomatik Yarı Otomatik ve Elektrikli Çay Kazanlarımız her zaman sizlerin hizmetinde olacaktır.Her geçen gün bizde kendimizi geliştirmeye söz verdiğimiz için sürekli gelişim içinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Samsun Çay Kazanı fabrika / Kirazlık bölgesinde olup, Türkiye’nin her bir yanına dağıtım ve Bayi ‘lik verilmiştir ve verilmeye de devam etmektedir.

Eğer bulunduğunuz bölgede Çay Kazanı Bayisi bulunmuyorsa bizlere ulaşarak Bayimiz olabilirsiniz.

Samsun Çay Kazanı Firmaları ‘ndan biri olarak ülkemize yararlı esnaflar üretiler olmaya gayret gösteriyoruz.Siz değerli müşterilerimiz yanımızda oldukça biliyoruz ki her zaman güçlü olacağız.

Saygılarımızla Samsun Çay Kazanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir