Çay Bayisi saygı ile sunar...

01. Cengiz KILINÇ

Üstün başarılardan dolayı Cengiz KILINÇ ' a sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.Birlikte daha nice yollar olması dileğimizle

2006 yılında Samsun Meşale Çay Kazanları firmasında üstün başarı göstererk, büyük işlere imza atan Cengiz KILINÇ başta Süzer Köşk Çayı, Başar Çay (Çaysa, Çaysan), Tiryaki Çay Kazanları firmalarının büyümesinde önemli rol oynamıştır.

Aktif olarak İstanbul bölgesinde ticaretimize devam ederken, Süzer Köşk Çayı ile Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı, desteği ile Tüm Türkiyede Tanzim Satış Noktaları kurarak çay satışı yapmaktadır.

Authorby Cengiz KILINÇ – Türkiye Şehit Aileleri ve Gaziler Vakfı Genel Başkan Yardımıcı

Harmanın Ustasından Çay

02. Süzer Köşk Çayı

Harmanın ustasından 7 saat tadını ve demini bozmayan Doğal Çay Süzer Köşk Çayı farkı ile...

Öncülüğünü İsa Başarslan ve Cengiz KILINÇ ‘ın yürüttüğü bu ticarette Süzer Köşk Çayı İstanbul bölgesinde ağırlıklı satılmakta ve üretilmektedir.Abartmıyoruz 7 saat demini bozmayan Süzer Çay sizlerin damak tadına uygun yapılmıştır.Sizde bu lezzeti tatmak için bizimle İletişim e geçebilirsiniz.

Authorby İsa Başarskan – Cengiz KILINÇ – CEO

John Doe

Junior Developer

Joahna Doe

Creative Director

Joahna Doe

Creative Director

John Doe

Junior Developer

ÇAYSAN, Başar Çay farkı ve katkılarıyla...

03. ÇAYSAN , ÇAYSA

Karadeniz Rize 'de üretimi yapılan ÇAYSAN büün Türkiye 'nin odak noktası olma yolunda devam etmektedir.

ÇAYSAN markasını taşıyan orjinal RİZE üretimi çay, fabrikalarda Çayın ustası harmanın ustası tarafından bizzat yapılmaktadır.Bu çayı diğer çaylardan ayıran en önemli ayrıntı, özel çay yapraklarından yapılıyor olmasıdır.

Authorby ÇAYSAN – CEO